text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Particle+Carbon филтер за Blue Pure 411IDEK000062731
Цена
1.350  ден
Particle+Carbon филтер за Blue Pure 411

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.09.2020

Particle+Carbon филтер за Blue Pure 411
Вид регулатор на влажност Прочистувач на воздух
Бренд Blueair
Гаранција 1 год.
Тип на производ Прочистувачи на вода и воздух