text.skipToContent text.skipToNavigation
5 пронајдени производи
IstaCena12RatiMK Besplatna isporaka MK
Electrolux EKF3300 апарат за кафе
Electrolux EKF3300 апарат за кафе
3.399 ден

  • Тип на филтерот: Отстранлив
  • Индикатор за нивото на водата: Да
  • Боја: Црна
  • Моќност: 1100W
  • Димензии: 31,5 х 19 х 28,5
  • Должина на кабел: 1 m

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

Ariete 1342 Vintage Апарат за филтер кафе (син)
Ariete 1342 Vintage Апарат за филтер кафе (син)
4.999 ден

Филтер апарат за кафе, кој подготвува од 4 до 12 шолји вкусно кафе, топло и полно со вкус.

Благодарение на вградениот тајмер и LCD екранот, можно е да се програмира подго...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

Ariete 1358 Мoka Аroma Апарат за кафе (црн)
Ariete 1358 Мoka Аroma Апарат за кафе (црн)
3.099 ден

Електричната Moka за 2 или 4 чаши е создадена со внимание дури и на најмалите детали. Идеален за дома и канцеларија, Moka гарантира кафе со непогрешлив мирис и вкус

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

Ariete 1342 Vintage Апарат за кафе (зелен)
Ariete 1342 Vintage Апарат за кафе (зелен)
4.999 ден

Американско кафе за вашите неделни закуски


Американскиот кафемат подготвува 4 до 12 шолји вкусно долго кафе со целосен вкус. Благодарение на вградениот тајмер и LCD...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

Ariete 1342 Vintage Апарат за кафе
Ariete 1342 Vintage Апарат за кафе
5.199 ден

Американско кафе за вашите неделни закуски


Американскиот кафемат подготвува 4 до 12 шолји вкусно долго кафе со целосен вкус. Благодарение на вградениот тајмер и LCD...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023