text.skipToContent text.skipToNavigation

FUEGO HSM705, 100W Шејкер белID EK000586319

FUEGO HSM705, 100W Шејкер белID: EK000586319

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.199 ден

Шејкер FUEGO HSM705, 100W Шејкер  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Шејкер FUEGO HSM705, 100W

  • Шејкер
  • Моќност: 65-100W
  • Капацитет на садот за миксирање:500ml
  • Идеален за подготвување на инстант кафе
Тип на производ Останати апарати за дома
Бренд Fuego
Гаранција 1 год.
Боја Бела
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!