text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендерIDEK000033937
Нашата најниска цена
4.390,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендер
Тип на производ Блендер