text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje Блендер B501LBWID EK000371895

Gorenje Блендер B501LBWID: EK000371895

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.790 ден

Gorenje Блендер B501LBW Моќност: 500 W Гаранција: 2 год Тивка работа (SilentPower) A...  Дознај повеќе

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Gorenje Блендер B501LBW
 • Моќност: 500 W
 • Гаранција: 2 год
 • Тивка работа (SilentPower)

  AC мотор за сигурно работење

  Тивка работа (SilentPower)

  Лесно чистење

  Ефикасно четиристрано сечило

  On/off копче и копче за регулирање на вртежите

  Број на брзини за лесно ракување: 2

  Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

  Едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење

  Волумен на садот: 1,5 l

  Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

  Сад за мерење кој овозможува едноставно следење на рецептите

  Отворање на капакот

  Складирање на кабелот

  Вакумски ногарки за совршена стабилност

  Долготраен пластичен сад за мешање

  Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

  Куќиште: Пластика + метал

  Боја: Црна

  Должина на приклучен кабел: 0,8 m

  Димензии (ШxВxД): 18,5 × 41,5 × 17,2 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 19,3 × 44 × 19,3 cm

  Нето тежина на апаратот: 2,2 kg

  Бруто тежина на апаратот: 2,6 kg

  Приклучна моќ: 500 W

  Код: 734628

  EAN Код: 3838782334498

Тип на производ Блендери
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Моќност 500 W
Број на брзини 2
Турбо функција Да
Број на сечила 4
Капацитет на садот 1.5 l
Материјал на садот Пластика
Функција за дробење на лед Да
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!