text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje BSM600E блендерID EK000560040

Gorenje BSM600E блендерID: EK000560040

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

За среќен 8ми Март попусти до 63%. Акцијата трае до 10.03.2024г.. Погледни ја понудата овде.

2.290 ден

Цена
1.450 ден

Снага на моторот: 320W Материјал на ножевите: не'рѓосувачки чели Волумен на садот: 0,6л Едноставно чистење Отвор на капакот:Да Гаранција: 2 години  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 06.03.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gorenje блендер BSM600E

Технички карактеристики  
Снага на моторот (макс) 320 W
Тип на мотор Наизменичен мотор за сигурно работење
Материјал на ножевите Квалитетен нож од не'рѓосувачки челик
Едноставно чистење Да
Облик на ножот за сечкање Ефикасен 4-крак нож
Сад за мешање може да го употребите како сад за послужување Да
Копче за уклучување Копче за моментално уклучување со осигурувач
Едноставно одстранување на сечилото и едноставно чистење Да
Волумен на садот 0,6 l
Капак со отвор за пијалок го претвара садот за миење во шише за патување Да
Отвор на капакот Да
Ногарки за стабилност Вакумски ногарки за стабилност
Основен сад Издржлив лпастичен сад за мешање
Сигурносен прекинувач за потполна безбедност Да
Материјал на куќиштето Куќиште од лпастика и метал
Дизајн/Боја Нерѓосувачки челик
Должина на приклучен кабел 0,9 m
Димензии на апаратот (ШxВxД) 13 х 40 х 14 cm
Димензии на спакуван апарат (ШxВxД) 21,4 х 19,8 х 10 cm
Нето тежина на производот 1,5 kg
Бруто тежина на производот 1,7 kg
Приклучна снага 320 W
Тип на производ Блендери
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Моќност 320 W
Број на брзини 2
Турбо функција Да
Број на сечила 4
Капацитет на садот 0.6 l
Материјал на садот Пластика
Функција за дробење на лед Не
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!