text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra DL-BL01GS блендерID EK000290525

Iskra DL-BL01GS блендерID: EK000290525

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.999 ден

Цена
3.599 ден

Моќност: 500 W Отстранлива пластична чаша од 1,5l Две брзини Нож и куќиште од нерѓосувачки челик Димензии: 35,4 x 19,4 x 28,8 см. Волтажа: 220-230V~50/60Hz  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.06.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra DL-BL01GS блендер • Волтажа :220-230V~50/60Hz • Јачина: 500W • Отстранлива пластична чаша од 1,5l • Две брзини на блендирање • Функција на пулсирање за кратки циклуси на блендирање • Мерица од 50ml • Нож и куќиште од нерѓосувачки челик • Простор за складирање на кабелот за напојување • Лесен за употреба • Лесен за чистење • Димензии на кутија: 354(Д) x 194(Ш) x 288(В) • Нето тежина: 4,05 kg • Бруто тежина: 4,73 kg 2 години гаранција
Останато 1,5
Тип на производ Блендери
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Моќност 500 W
Број на брзини 2
Турбо функција Да
Број на сечила 4
Капацитет на садот 1.5 l
Материјал на садот Пластика
Функција за дробење на лед Не
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!