text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Iskra HB-01 Мини блендерIDEK000036203
Цена
1.175  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

Iskra HB-01 Мини блендер