text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra HY-1302 smoothie makerID EK000057679

Iskra HY-1302 smoothie makerID: EK000057679

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.599 ден

Цена
1.439 ден

Iskra HY-1302 smoothie maker, | Моќност: 200-300W, Зафатнина на садот: 0,6л, Ефикасно сечило од нерѓосувачки челик, Бренд: ISKRA. |  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 25.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra HY-1302 smoothie maker e oдличен, лесен, пренослив и практичен, се одликува со преносен сад со отвор за пиење, ефикасно сечило од нерѓосувачки челик, многу едноставен за упрвавување и чистење
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Моќност 300 W
Број на брзини 1
Турбо функција Не
Број на сечила 2
Капацитет на садот 0.6 l
Материјал на садот Пластика
Функција за дробење на лед Не
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!