text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Iskra HY-1302 smoothie makerIDEK000057679
Цена
1.399  ден
Iskra HY-1302 smoothie maker e oдличен, лесен, пренослив и практичен, се одликува со преносен сад со отвор за пиење, ефикасно сечило од нерѓосувачки челик, многу едноставен за упрвавување и чистење

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.10.2020

Iskra HY-1302 smoothie maker e oдличен, лесен, пренослив и практичен, се одликува со преносен сад со отвор за пиење, ефикасно сечило од нерѓосувачки челик, многу едноставен за упрвавување и чистење