text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra SW-817A-LI СецкоID EK000217883

Iskra SW-817A-LI СецкоID: EK000217883

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.650 ден

Цена
1.485 ден

Моќност: 300 W Јачина: 220-240V~50/60Hz Капацитет на сад: 0,75L Нож од нерѓосувачки челик Димензии: 16 x 16 x 38,5 см  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra SW-817A-LI Сецко. Технички карактеристики: • јачина: 220-240V~50/60Hz • моќност: 300 W • капацитет на сад: 0,75L • нож од нерѓосувачки челик • едноставно за употреба и чистење • Димензии (mm): 160 x 160 x 385 • Нето тежина: 0,9 kg • Бруто тежина: 1 kg
Тип на производ Сецкалки
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Моќност 300 W
Број на брзини 1
Турбо функција Не
Број на сечила 2
Капацитет на садот 0.75 l
Материјал на садот Пластика
Функција за дробење на лед Не
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!