text.skipToContent text.skipToNavigation
NEO HB-300XC БлендерID9070640
Цена
899  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

NEO HB-300XC Блендер