text.skipToContent text.skipToNavigation
PHILIPS HR-1623 рачен блендерID9136053
Цена
3.299  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.08.2020

PHILIPS HR-1623 рачен блендер