text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
26 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME блендер BL-600G
VIVAX HOME блендер BL-600G
2.590 ден

1.990 ден

 • VIVAX HOME блендер BL-600G
 • Моќност: 600W
 • Капацитет: 1,5 литри
 • Стаклен сад лесен за чистење
 • Гаранција: 1 год.
 • Бренд: VIVAX

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Philips HR2534/00 Рачен блендер
Philips HR2534/00 Рачен блендер
2.799 ден

 • Philips HR2534/00 Рачен блендер
 • Моќност:650W
 • Метална нога
 • ProMix Advanced blending technology
 • 1 брзина
 • Чаша за миксирање

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Philips HR2531/00 Рачен блендер
Philips HR2531/00 Рачен блендер
2.199 ден

 • Philips HR2531/00 Рачен блендер
 • ProMix технологија
 • Eргономски дизајн
 • Турбо функција за дополнителни перформанси
 • Чаша за мерење:500 ml
 • Лесно за ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Philips HR2291/01 Блендер
Philips HR2291/01 Блендер
4.699 ден

 • Philips HR2291/01 Блендер
 • Моќност: 600W
 • Стаклен сад
 • Максимален капацитет на садот: 2L
 • Ефективен капацитет на садот: 1,25L
 • Поставки за брзина: 2...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Electrolux ESB2500 бледнер
Electrolux ESB2500 бледнер
3.799 ден

 • Моќност: 300 W
 • Копче за пулсен режим
 • Боја: Нерѓосувачки челик
 • Должина на кабелот: 1 метар
 • Димензии: 39,7 x 12,8 x 12,8 см.
 • 2 шишиња по 600 мл.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
FUEGO GS-632, 350W, 2 x 600ml блендер
FUEGO GS-632, 350W, 2 x 600ml блендер
2.199 ден

 • FUEGO GS-632, блендер
 • Моќност:350W
 • Ножеви од нерѓосувачки челик
 • Капацитет на сад:2 x 600ml

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
FUEGO GS603A, 800W, 1,5l блендер
FUEGO GS603A, 800W, 1,5l блендер
3.299 ден

 • FUEGO GS603A, блендер
 • Моќност:800W
 • Капацитет:1,5L
 • Брзини:2
 • PULSE функција
 • Заштита од прегревање
 • Нелизгачка подлога
 • Можност за...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
FUEGO GS605, 800W, 1,5l блендер
FUEGO GS605, 800W, 1,5l блендер
2.799 ден

 • FUEGO GS605, блендер
 • Моќност:800W
 • Капацитет:1,5L
 • Брзини:2
 • PULSE функција
 • Заштита од прегревање
 • Нелизгачка подлога
 • Можност за ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Philips HR2224/00 Блендер
Philips HR2224/00 Блендер
5.099 ден

 • Philips HR2224/00 Блендер
 • Моќност:800W
 • Kапацитет на садот 1.5л
 • Пластичен сад
 • 3 брзини и Пулс
 • ProBlend
 • Рачка за полесно држење

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Philips HR2041/00 Блендер
Philips HR2041/00 Блендер
2.799 ден

 • Philips HR2041/00 Блендер
 • Моќност: 450W
 • Макс капацитет на сад: 1,9л
 • Ефективен капацитет: 1л
 • Брзини: 1
 • Пулс функција
 • Можност за дробење...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Bosch MMB6141B блендер
Bosch MMB6141B блендер
6.990 ден

Bosch MMB6141B блендер

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje BN1000E блендер
Gorenje BN1000E блендер
4.790 ден

 • Ефикасен нож со шест сечила
 • Капацитет на садот: 0.75 l
 • Број на степени: 2
 • Моќност: 1000 W
 • Димензии: 14,5 х 37 х 15,1 см
 • Гаранција: 2 години

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
TESLA NB301BXA Блендер
TESLA NB301BXA Блендер
3.390 ден

TESLA NB301BXA Nutri Блендер со моќност од 1200 W

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
TESLA BL510BWS Блендер
TESLA BL510BWS Блендер
2.590 ден

TESLA блендер BL510BWS


Карактеристики:

 • Колекција DeLight од Tesla
 • Моќност на моторот: 500W
 • Капацитет 1,5L
 • С...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Tesla BL601BX Блендер
Tesla BL601BX Блендер
3.790 ден

TTESLA блендер BL601BX


Карактеристики:

 • Моќност на моторот: 1400 W
 • Капацитет 1,75L
 • Брзина 2500 вртежи во минута
 • ...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Electrolux E7CB1-4GB блендер
Electrolux E7CB1-4GB блендер
9.999 ден

 • Моќност: 900 W
 • Копче за пулсен режим
 • Боја: Црн Гранит
 • Должина на кабелот: 1 метар
 • Димензии: 37,5 x 16,6 x 13,7 см

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
TEFAL MB756G31 Електрично ренде
TEFAL MB756G31 Електрично ренде
5.029 ден

4.999 ден

 • Моќност: 200 W
 • 5 видови на рендиња
 • Компактен
 • Лесно склоплив

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Black&Decker Блендер 350W BXJBA350E
Black&Decker Блендер 350W BXJBA350E
2.899 ден

Black%Decker BXJBA350E Блендер 350W - Блендер со влезна моќност од 350W и едно ниво на работа, со димензии 21x15x24cm и тежина 1,6kg. Содржи 2 преносливи чаши со капацитет од 600ml, без BPA. Чашите...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje Блендер B501LBW
Gorenje Блендер B501LBW
2.790 ден

 • Gorenje Блендер B501LBW
 • Моќност: 500 W
 • Гаранција: 2 год
 • Тивка работа (SilentPower)

  A...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje Рачен Блендер HBC564QW
Gorenje Рачен Блендер HBC564QW
2.690 ден

 • Gorenje Рачен Блендер HBC564QW
 • Моќност: 560 W
 • Гаранција: 2 год
 • Капацитет на садовите: 0,5 l 

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje HBC561QW Рачен блендер
Gorenje HBC561QW Рачен блендер
1.590 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra SW-817A-LI Сецко
Iskra SW-817A-LI Сецко
1.650 ден

-15% во кошничка

 • Моќност: 300 W
 • Јачина: 220-240V~50/60Hz
 • Капацитет на сад: 0,75L
 • Нож од нерѓосувачки челик
 • Димензии: 16 x 16 x 38,5 см

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra HB 08 Рачен стапен блендер-пасатор
Iskra HB 08 Рачен стапен блендер-пасатор
1.699 ден

-15% во кошничка

 • Iskra HB 08 Рачен стапен блендер
 • Моќност: 400 W
 • Подесување на брзина:2 нивоа
 • Ножеви од нерѓосувачки челик
 • 2 години гаранција

 

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra DL-BL01GS блендер
Iskra DL-BL01GS блендер
3.999 ден

-15% во кошничка

 • Моќност: 500 W
 • Отстранлива пластична чаша од 1,5l
 • Две брзини
 • Нож и куќиште од нерѓосувачки челик
 • Димензии: 35,4 x 19,4 x 28,8 см.
 • Волтажа: 220-230V~50/60Hz

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra HY-1302 smoothie maker
Iskra HY-1302 smoothie maker
1.599 ден

-15% во кошничка

 • Iskra HY-1302 smoothie maker,
  |
 • Моќност: 200-300W,
 • Зафатнина на садот: 0,6л,
 • Ефикасно сечило од нерѓосувачки челик,
 • Бренд: ISKRA. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

 • 1(current)
 • 2