text.skipToContent text.skipToNavigation
5 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory
Tesla KS101P Кујнска вага
Tesla KS101P Кујнска вага

490 ден

Tesla KS101P Кујнска вага

Користете ги овие преслатки кујнски ваги на Tesla за да ја измерите вистинската количина на состојки што ви се потребни во секоја авантура за пе...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME KS-502B кујнска вага
VIVAX HOME KS-502B кујнска вага

690 ден

Vivax кујнска вага KS-502B е практичен мал додаток кој многу го олеснува готвењето и подготвувањето на вашите омилени оброци. Со својата природна елегантна црна боја ќе се вклопи во секој стил н...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME KS-502G кујнска вага
VIVAX HOME KS-502G кујнска вага

690 ден

Vivax кујнска вага KS-502G е практичен мал додаток кој многу го олеснува готвењето и подготвувањето на вашите омилени оброци. Со својата природна елегантна црна боја ќе се вклопи во секој стил н...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje KT10ORAW Кујнска вага
Gorenje KT10ORAW Кујнска вага
1.490 ден

1.340 ден

  • Gorenje KT10ORAW Кујнска вага
  • Максимална тежина: 10 kg
  • Батерии: 3 X AAA
  • Гаранци...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 851 High Precision Кујнска вага
Ariete 851 High Precision Кујнска вага

1.499 ден

  • Кујнска вага со стаклена платформа
  • Димензии: 23 x 16,5 см
  • Копчиња чувствителни на допир
  • Функција (Tare...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023