text.skipToContent text.skipToNavigation

Grundig PS 3410 телесна вагаID EK000032563

Grundig PS 3410 телесна вагаID: EK000032563

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
1.590 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Дигитална вага за мерење телесна тежина со Елегантен,рамен(25 мм) дизајн, Стаклено тело со декорација од растенија, LCD дисплеј со сино позадинско осветлување и екстра големи броеви, Удобна авто-он функција за вклучување, Автоматско исклучување после мерење, Максимален капацитет : 180 кг, Вклучени батерии 4 x AAA, Индикатор за слаба батерија ,,LO``, Боја: бело стакло / бела / 3D цвеќиња