text.skipToContent text.skipToNavigation

Ariete 185 PT Апарат за правење хамбургерID EK000534260

Ariete 185 PT Апарат за правење хамбургерID: EK000534260

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

3.699 ден

Цена
3.329 ден

Ariete steak house grill MOD 730 Клучни карактеристики и придобивки: Вертикален систем за грил, 1300W Регулирање на времето...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Ariete steak house grill MOD 730

Клучни карактеристики и придобивки:

  • Вертикален систем за грил, 1300W
  • Регулирање на времето до 30 минути
  • Фиока што се вади и се мие за вишокот маснотии што лесно се отстранува и одржува
  • Внатрешните делови лесно достапни и се перат
  • Идеален за печење и одмрзнување
  • Преклопна решетка за скара 29x17 cm
  • Прочистената течност го подобрува вкусот
  • Помалку масти и помалку чад
  • Печење секакви парчиња месо со дебелина до 4 см
  • Одличен дизајн на „Party time collection“
Бренд Ariete
Гаранција 2 год.
Моќност 1400 W
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!