text.skipToContent text.skipToNavigation

Ariete 2957 Апарат за пуканки (црвен)ID EK000534261

Ariete 2957 Апарат за пуканки (црвен)ID: EK000534261

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

3.199 ден

Цена
2.879 ден

Ariete апарат за пуканки 2957 во црвена и сина боја Голем апарат за пуканки со ретро дизајн од 50-тите Специјална подготовка со топол воздух, без користење н...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 15.12.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Ariete апарат за пуканки 2957 во црвена и сина боја

Голем апарат за пуканки со ретро дизајн од 50-тите

  • Специјална подготовка со топол воздух, без користење на дополнителни масти.
  • Вклучен дозер за лесно дозирање
  • Лесен за одржување, лесен за расклопување.
  • Моќност: 1.100 W
Бренд Ariete
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!