text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE VS120W Апарат за лепење кесиIDEK000211359
Цена
3.890  ден
GORENJE VS120W Апарат за лепење кеси. Технички карактеристики: Лепење Вакумирање Електронско управување Тајмер Бела Прегледен ЛЕД дисплеј Контролна сијаличка Компактна големина 10 кеси во п...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.02.2020

GORENJE VS120W Апарат за лепење кеси. Технички карактеристики: Лепење Вакумирање Електронско управување Тајмер Бела Прегледен ЛЕД дисплеј Контролна сијаличка Компактна големина 10 кеси во прилог Број на кеси во пакувањето: 10 Додаток за сад за вакумирање Простор за сместување на кабелот Гумени ногарки за стабилност Куќиште: Пластично Должина на приклучниот кабел: 300 mm Извлекување на воздух: 9 L/min Максимална моќ на вакумирање: 750 mbar Моќност: 120 W Димензии (ШxВxД): 38 × 5,9 × 15,2 cm Димензии на амбалажата (ШxВxД): 38,5 × 21 × 7,5 cm Нето тежина на апаратот: 1,4 kg Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg Приклучна моќ: 120 W Код: 664340