text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX сет: Пегла за коса HS-40TC + Фен HD-1600FTIDEK000078650
1.598  ден
Цена
900  ден
VIVAX сет: Пегла за коса VIVAX HS-40TC + Фен VIVAX HD-1600FT. Карактеристики на пеглата за коса: Моќност: 40W, 6 различни температури, Керамичка плочка, Дигитален дисплеј. Карактеристики на фенот: ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.02.2020

VIVAX сет: Пегла за коса VIVAX HS-40TC + Фен VIVAX HD-1600FT. Карактеристики на пеглата за коса: Моќност: 40W, 6 различни температури, Керамичка плочка, Дигитален дисплеј. Карактеристики на фенот: моќност 1600W, 2 брзини, преклопна рачка. Гаранција на двата производи 1 година.