text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX сет: Правосмукалка TITAN 2000 BOOSTER + Пегла IR-2201CCIDEK000078653
4.398,00 ден
Нашата најниска цена
3.299,00 ден
VIVAX сет: Правосмукалка TITAN 2000 BOOSTER + Пегла IR-2201CC. Карактеристики на правосмукалката: Моќност: 2000 W, капацитет на садот 4,5 литри, метална телескопска цефка, контрола на брзина, црвен...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX сет: Правосмукалка TITAN 2000 BOOSTER + Пегла IR-2201CC. Карактеристики на правосмукалката: Моќност: 2000 W, платнена кеса вклучена во пакувањето, метална телескопска цевка, контрола на брзина, црвена боја. Карактеристики на пеглата: Моќност: 2200W, self cleaning функција, функција против капење и каменец, керамичка подлога. Гаранција на производите 12 месеци.

Бренд Vivax
Тип на производ Правосмукалки