text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX сет Соковник AJ-800 + ел. Бокал WC-120GIDEK000203156
4.649,00 ден
Нашата најниска цена
2.999,00 ден
VIVAX сет Соковник AJ-800 + ел. Бокал WC-120G. Карактеристики на VIVAX Соковник AJ-800: -Моќност 850W. Карактеристики на VIVAX ел. Бокал WC-120G: Моќност 1630W, Капацитет 1,2l. -XXL цевка 75мм -2...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX сет Соковник AJ-800 + ел. Бокал WC-120G. Карактеристики на VIVAX Соковник AJ-800: -Моќност 850W. Карактеристики на VIVAX ел. Бокал WC-120G: Моќност 1630W, Капацитет 1,2l. -XXL цевка 75мм -2 брзини. Гаранција на двата производа 1 година.

Бренд Vivax
Тип на производ Соковник