text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX сет Тостер SM-1800 + Електричен бокал WH-120GIDEK000211633
2.998  ден
Цена
2.299  ден
Карактеристики на VIVAX Тостер SM-1800: Моќност:1800 W, површина за печење 23x29 cm, рачка која не се загрева, нелеплива подлога, индикатор за работа, отварање 180° и 90°, сад за собирање на маснот...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

Карактеристики на VIVAX Тостер SM-1800: Моќност:1800 W, површина за печење 23x29 cm, рачка која не се загрева, нелеплива подлога, индикатор за работа, отварање 180° и 90°, сад за собирање на маснотии. Карактеристики на VIVAX Електричен Бокал WH-120G, Капацитет 1,2 l, стакло отпорно на дамки, останато автоматско исклучување при точка на варење, филтер, надворешен покажувач на нивото за вода, ротирачка база 360°, затворен греач од нерѓосувачки челик