text.skipToContent text.skipToNavigation

Vivax СЕТ Апарат за филтер кафе CM700TG + Tостер TS7501BLSIDEK000230198

Цена
1.899 ден
VIVAX СЕТ Апарат за филтер кафе CM700TG + Tостер TS7501BLS. Карактеристики на VIVAX Апарат за филтер кафе CM700TG: Moќност 700 W, plavi LCD display со LED индикатори , 0,42L капацитет на термо шол...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX СЕТ Апарат за филтер кафе CM700TG + Tостер TS7501BLS. Карактеристики на VIVAX Апарат за филтер кафе CM700TG: Moќност 700 W, plavi LCD display со LED индикатори , 0,42L капацитет на термо шолјата, timer 24 часа, 1 термошолја ''за носење'' вклучена, автоматско исклучување и заштита од прегревање. Карактеристики на VIVAX Tостер TS7501BLS: Моќност 750 W, Фиксна грил решетка, нелеплива површина, светлосен индикатор на работа. Гаранција на двата производи 12 месеци.
Бренд Vivax
Тип на производ Апарати за филтер кафе