text.skipToContent text.skipToNavigation
Vivax сет Микробранова + ТостерIDEK000207141
4.598  ден
Цена
3.599  ден
Vivax Home сет: Микробранова Vivax Home MWO-2077+ Тостер Vivax HomeTS-7501 BLS. Карактеристики на Микробранова Vivax Home MWO-2077: Моќност 700W, Волумен на печката 20l, има 5 нивоа на подесување н...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

Vivax Home сет: Микробранова Vivax Home MWO-2077+ Тостер Vivax HomeTS-7501 BLS. Карактеристики на Микробранова Vivax Home MWO-2077: Моќност 700W, Волумен на печката 20l, има 5 нивоа на подесување на моќноста, 35 минутен тајмер. Диемензии (ШхВхД) 440x259x336mm. Карактеристики на Тостер Vivax HomeTS-7501 BLS: Моќност 750W, фиксна грил решетка, нелеплива површина и светлосен индикатор на работа. Гаранција на двата производи 1 година.