text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
27 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory
WORTS TEAM ANTARCTICA 24L Blue преносен фрижидер
WORTS TEAM ANTARCTICA 24L Blue преносен фрижидер

1.190 ден

Капацитет:24 l
Боја:Сина
Останати карактеристики:

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
WORTS TEAM ANTARCTICA резервен ICE CERTRIDGE
WORTS TEAM ANTARCTICA резервен ICE CERTRIDGE

99 ден

WORTS TEAM ANTARCTICA резервен ICE CERTRIDGE

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
FUEGO AN-110, 1200W Апарат за палачинки
FUEGO AN-110, 1200W Апарат за палачинки

1.999 ден

 • FUEGO AN-110, Апарат за палачинки
 • Моќност:1200W
 • Дијаметар:30 сm
 • Нелеплива подлога
 • Термостат
 • Додатоци:шпатула и аксесоар за рамномерно нанесувањ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
FUEGO AOT-PM03 Апарат за пуканки
FUEGO AOT-PM03 Апарат за пуканки

1.299 ден

 • FUEGO AOT-PM03 Апарат за пуканки
 • Моќност: 1100W
 • Лесен за чистење и одржување
 • Индикатор
 • Припрема на топол воздух без маснотии
 • Мерилка
 • 2...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
FUEGO ZM-1001, 1200W Апарат за палачинки
FUEGO ZM-1001, 1200W Апарат за палачинки

1.999 ден

 • FUEGO ZM-1001, Апарат за палачинки
 • Моќност:1200W
 • Може да се направаат до 4 палачинки во едно време
 • Kонтрола на температурата
 • Индикатор
 • Напон:23...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BrzaisporakaArtikliMK
VIVAX ледомат IM-122T
VIVAX ледомат IM-122T

8.999 ден

 • VIVAX ледомат IM-122T,
  |
 • Капацитет на садот за вода 2,4 l,
 • Капацитетот на садот за лед 0.7 kg,
 • Производсво од 12 kg лед на ден,
 • Бренд: VIVAX. |

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.10.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory Besplatna isporaka MK
Gorenje IMD1200W ледомат
Gorenje IMD1200W ледомат
8.990 ден

8.090 ден

 Карактеристики

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
WORTS TEAM ANTARCTICA 12L Blue преносен фрижидер
WORTS TEAM ANTARCTICA 12L Blue преносен фрижидер

999 ден

Капацитет:12 l
Боја:Сина
Останати карактеристики:

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
WORTS TEAM ANTARCTICA 12L преносен фрижидер
WORTS TEAM ANTARCTICA 12L преносен фрижидер

999 ден

Капацитет:12 l
Боја:Сива
Останати карактеристики:

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
GORENJE FDK24DW Апарат за сушење храна
GORENJE FDK24DW Апарат за сушење храна
3.390 ден

3.050 ден

GORENJE FDK24DW Апарат за сушење храна. Технички карактеристики: Прилагодување на садовите по висина Број на садови за сушење: 5 Едноставна замена на садовите Рамномерно сушење на сите нивоа За...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
GORENJE VS120W Апарат за лепење кеси
GORENJE VS120W Апарат за лепење кеси
3.990 ден

3.590 ден

GORENJE VS120W Апарат за лепење кеси. Технички карактеристики: Лепење Вакумирање Електронско управување Тајмер Бела Прегледен ЛЕД дисплеј Контролна сијаличка Компактна големина 10 кеси во п...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 2956 Апарат за пуканки (црвен)
Ariete 2956 Апарат за пуканки (црвен)

2.499 ден

Апаратот за пуканки со уникатен дизајн како од 1950-тите. Работи на топол воздух без употреба на масло. Подгответе 60 гр пченка за помалку од 2 минути. Ајде да се забавуваме со Party Time Ariete...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 202 Апарат за палачинки син
Ariete 202 Апарат за палачинки син

2.799 ден

Red Electric апарат за палачинки со едноставен дизајн од америчкиот урбан живот од 1950-тите. Се забавуваме со Party Time Ariete!

 • Елек...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 909 Da Gennaro Пекач за пица
Ariete 909 Da Gennaro Пекач за пица

7.599 ден

 • Моќност 1200W
 • Висококвалитетен огноотпорен камен за полесно одржување
 • Време на печење 2 мин за замрзната пица и 4 минути за печење пица со домашно тесто
 • Дијамета...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 202 Апарат за палачинки
Ariete 202 Апарат за палачинки

2.799 ден

Апарат за палачинки Red Electric со уникатен дизајн како од 1950-тите. Ајде да се забавуваме со Party Time Ariete!

 

 • Електричен апарат за палачинки со ретро диза...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 1973 Апарат за вафли (црвен)
Ariete 1973 Апарат за вафли (црвен)

2.299 ден

Апарат за Вафли со нелепливи електрични чинии, уникатен дизајн како од 1950-тите. Ајде да се забавуваме со Party Time Ariete!

 

 • Електричен апара...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 2957 Апарат за пуканки (црвен)
Ariete 2957 Апарат за пуканки (црвен)

3.199 ден

Ariete апарат за пуканки 2957 во црвена и сина боја

Голем апарат за пуканки со ретро дизајн од 50-тите

 • Специјална подготовка со топол воздух, без користење н...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 917 Da Gennaro Пекач за пица
Ariete 917 Da Gennaro Пекач за пица

7.799 ден

Печете пица за 4 минути во рерната за пица Ariete


Рерната за пица Ariete ќе биде сојузник во кујната на сите љубители на пица. Висококвалитетната огноотпорна камена...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 2957 Апарат за пуканки (син)
Ariete 2957 Апарат за пуканки (син)

3.199 ден

Ariete апарат за пуканки 2957 во црвена и сина боја

Голем апарат за пуканки со ретро дизајн од 50-тите

 • Специјална подготовка со топол воздух, без користење н...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 2973 Апарат за шеќерна волна (црвен)
Ariete 2973 Апарат за шеќерна волна (црвен)

3.999 ден

Апарат за шеќерна волна со уникатен дизајн како во 1950-тите. Компатибилен со гранулиран шеќер или тврди бонбони. Ајде да се забавуваме со Party Time Ariete!

 • Изгледот и вкус...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 2956 Апарат за пуканки (син)
Ariete 2956 Апарат за пуканки (син)

2.499 ден

Апаратот за пуканки со уникатен дизајн како од 1950-тите. Работи на топол воздух без употреба на масло. Подгответе 60 гр пченка за помалку од 2 минути. Ајде да се забавуваме со Party Time Ariete...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 205 Апарат за правење хамбургер (црвен)
Ariete 205 Апарат за правење хамбургер (црвен)

3.699 ден

Организирајте супер вкусна вечера со Hamburger Maker Party Time! Подгответе ги вашите хамбургери со апаратот за правење хамбургери Party Time. Скарата за хамбургер има двојни не...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 76 Апарат за дробење лед (црвен)
Ariete 76 Апарат за дробење лед (црвен)

2.799 ден

Дробењето мраз никогаш не било полесно! Ice Crusher Party Time е неверојатна машина за дробење мраз од линијата Party Time која, со својот ексклузивен дизајн, дава допир на свеж...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 643 Апарат за сладолед (црвен)
Ariete 643 Апарат за сладолед (црвен)

3.799 ден

Направете неверојатна забава со Ice Cream Maker Party Time! Подгответе го омилениот сладолед за само 30 минути. Производителот за сладолед од 1,5 литри има отстранлив, двојно из...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 206 Апарат за хот дог (црвен)
Ariete 206 Апарат за хот дог (црвен)

2.599 ден

Обезбедете супер вкусна вечера со Hot Dog Maker Party Time! Подгответе ги вашите виршли со Party Time линијата на машини за хот-дог. Машината за виршли има 4 слота: 2 за загрева...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

 • 1(current)
 • 2