text.skipToContent text.skipToNavigation

Electrolux EEWA3300 ел. бокал за водаID EK000462336

Electrolux EEWA3300 ел. бокал за водаID: EK000462336

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.299 ден

Големина на садот: 1.7 л. Димензии: 24 × 25,5 × 16,5 cm Боја: Црна Јачина: 2200 W Отстранувачки филтер  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Electrolux EEWA3300 ел. бокал за вода
Тип на производ Ел. бокал за вода
Бренд Electrolux
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!