text.skipToContent text.skipToNavigation

GORENJE K10BKC, електричен бокалID MK-24191

GORENJE K10BKC, електричен бокалID: MK-24191

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

2.590 ден

Цена
2.490 ден

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

GORENJE K10BKC, електричен бокал. Филтер против каменец. Автоматско исклучување, заштита од работа без вода
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!