text.skipToContent text.skipToNavigation

Laica J31 CC Бокал за филтрирање водаID EK000471561

Laica J31 CC Бокал за филтрирање водаID: EK000471561

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.300 ден

Цена
1.170 ден

Произведува чиста и мека вода Штити од таложење на каменец Вкупен капацитет: 2,3 л. Филтрирана вода: 1,2 л. Италијански дизајн  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 02.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Laica J31 CC Бокал за филтрирање вода - Едноставен и сигурен уред за секојдневна употреба. Произведува чиста и мека вода погодна за правење кафе или чај, која ги штити електричните апарати (кафемат, бокал) од таложење на каменец. Почитувајте ги правилата од деклакацијата на електричната опрема. Вкупен капацитет: 2,3 литри Филтрирана вода: 1,2 литри Механичко бирање на датум: ве потсетува на датумот на внесување на филтерот Отвор на капакот: Со ергономска рачка и капак со отвор за брзо полнење Италијански дизајн Тенок облик, погоден за чување на врата од фрижидер Може да се исчисти во машина за миење садови, бокалот без филтерот.
Тип на производ Ел. бокал за вода
Бренд Laica
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!