text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME Електричен бокал WH-171WTID EK000412957

VIVAX HOME Електричен бокал WH-171WTID: EK000412957

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
999 ден

VIVAX HOME Електричен бокал WH-171WT Моќност на бокалот: 2200W Капацитет: 1,7l Гаранција: 12 месеци VIVAX HOME Електричен бокал WH-171WT  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • VIVAX HOME Електричен бокал WH-171WT
  • Моќност на бокалот: 2200W
  • Капацитет: 1,7l
  • Гаранција: 12 месеци

VIVAX HOME Електричен бокал WH-171WT е еден од најпотребните апарати во секоја кујна. Уживајте во брзината на подготвување на вашето кафе или чај. Заштедете време и енергија со помош на овој бокал, со капацитет од 1,7l и моќност од 2200W. Боја бела со сини детали. гаранција 12 месеци.

 

 

Тип на производ Ел. бокал за вода
Бренд Vivax
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!