text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
30 пронајдени производи
NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Gorenje K17CLI Бокал за греење вода
Gorenje K17CLI Бокал за греење вода
3.490 ден

2.890 ден

-5% попуст со Diners Club!

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.04.2024

NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Gorenje K15DWS електричен бокал за вода
Gorenje K15DWS електричен бокал за вода
2.490 ден

1.550 ден

-5% попуст со Diners Club!

Волумен на садот : 1.5 l, Моќност на грејачот: 1850 - 2200 W, Регулирање на температурата: Не, Заштита од прегревање и од работа без вода за безбедна употреба и подолг век на траење на апаратот,...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-179SS
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-179SS

1.490 ден

 • Моќност: 2200W
 • Капацитет 1,7L
 • Индикатор за ниво на водата
 • Автоматско исклучување
 • Филтер
 • 1 година гаранција

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory
FUEGO T907A, 2200W, 1.7l ел. Бокал за вода
FUEGO T907A, 2200W, 1.7l ел. Бокал за вода
1.299 ден

1.143 ден

 • FUEGO T907A, 2200W, 1.7l Термо бокал
 • Моќност:1850-2200W
 • Капацитет:1,7L
 • On/Off индикатор
 • 360º база
 • Автоматско исклучување

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Philips HD9350/90 Електричен бокал за вода
Philips HD9350/90 Електричен бокал за вода
3.099 ден

2.727 ден

 • Philips HD9350/90 Електричен бокал за вода
 • Елегантен дизајн од нерѓосувачки челик
 • LED индикаторско светло
 • Индикатор за нивото на водата
 • Отстранлив филте...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Philips HD9318/00 Електричен бокал за вода
Philips HD9318/00 Електричен бокал за вода
2.399 ден

2.110 ден

 • Philips HD9318/00 Електричен бокал за вода
 • Моќност:2200W
 • Запремнина:1.7 Л
 • Автоматско исклучување
 • Заштита од претекување
 • Индикатор на ниво на во...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje TCM330B Електрично ѓезве за турско кафе
Gorenje TCM330B Електрично ѓезве за турско кафе
1.590 ден

1.430 ден

 • Strix Термостат
 • Капацитет: 1,5 Л.
 • Моќност: 550 W
 • Ротација 360°
 • Димензии: 14,5 х 26 х 19 см
 • Гаранција: 2 години

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Tesla KT300X Електричен бокал за вода
Tesla KT300X Електричен бокал за вода

1.390 ден

TESLA KT300X Електричен бокал за вода


Карактеристики:

 • Моќност: 2200 W
 • Капацитет: 1,7 литри
 • Лесен за користење
 • <...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 2846 бокал за вода бел
Ariete 2846 бокал за вода бел

1.369 ден

Идеален е за паузи и појадоци полни со вкус електричен бокал за вода од линијата Ariete Breakfast. Електричниот бокал ја зоврива водата за неколку минути и ваши...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 2869/04 Vintage Бокал за вода
Ariete 2869/04 Vintage Бокал за вода

4.299 ден

Ariete 2869 Vintage е дизајнерски електричен бокал кој ја подобрува кујната со својата уникатна форма и пастелни бои. Ротирачката основа за 360° овозможува бокалот лесно да ...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX ел. бокал за вода WH-175L
VIVAX ел. бокал за вода WH-175L

999 ден

 • Јачина: 1850-2200 В
 • Капацитет: 1,7 л
 • Боја: Беж
 • Филтер
 • Автоматско исклучување

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода
VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода

799 ден

 • VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода,
  |
 • Моќност 900-1100W,
 • Останато: филтер, надворешен индикатор на количина вода,
 • светлосен индикатор, автоматско исклучување при прегревање
 • Бренд: VIVAX. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TC
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TC

1.690 ден

 • VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TC,
  |
 • Капацитет: 1.8 л,
 • Моќност: 2200 W
 • Aвтоматско исклучување, филтер, надворешен индикатор за нивото на водата
 • Бренд: VIVAX. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME WH-170RS ел. Бокал за вода
VIVAX HOME WH-170RS ел. Бокал за вода

1.790 ден

VIVAX HOME котел WH-170RS

Основни карактеристики:

 • Моќност [W]: 2200
 • Капацитет [L]: 1,7
 • Боја: нерѓосувачки челик
 • Светлосен индикатор за работа: Да</...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME CM-1000WH апарат за кафе
VIVAX HOME CM-1000WH апарат за кафе

890 ден

 • Моќност: 1.000W
 • Капацитет: 0,4 литри,
 • Боја: Бела

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000B
VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000B

890 ден

 • VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000B,
 • Моќност: 1.000W,  
 • Капацитет на садот: 400мл,
 • Заштита од прегревање,
 • Ергономска рачка,
 • 1 година гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME WH-120G електричен бокал за вода
VIVAX HOME WH-120G електричен бокал за вода

1.099 ден

ВХ-120Г, Капацитет 1,2 л, стакло отпорно на дамки, останато автоматско исклучување при точка на варење, филтер, надворешен покажувач за ниво на вода, ротирачка база 360°, затворен греач од нерѓосув...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME WH-100G електричен бокал за вода
VIVAX HOME WH-100G електричен бокал за вода

1.099 ден

 • Моќност 1100 W
 • Надворешен индикатор на количина вода
 • Светлосен индикатор
 • Автоматско исклучување при прегревање
 • Капацитет 1л

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME WH-171WT електричен бокал за вода
VIVAX HOME WH-171WT електричен бокал за вода

899 ден

Загрејте вода за Вашиот омилен напиток за секунда, заштедете време и енергија, со помош на Vivax електричниот бокал

Značajke

 • Snaga: 2200
 • Kapac...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-176TC
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-176TC

1.499 ден

 • Јачина: 1850-2200 В
 • Капацитет: 1,7 л
 • Боја: Црна / Инокс
 • Филтер
 • Автоматско исклучување

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-103WB
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-103WB

799 ден

Загрејте ја водата за Вашиот омилен пијалок за секунда, заштедете време и енергија со помош на ВИВАKC електричниот бокал.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000R
VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000R

890 ден

 • VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000R,
 • Моќност 1.000W,
 • Капацитет 0,4 литри,
 • Нож од нерѓосувачки челик,
 • Ергономски дизајн,
 • Гаранција 1 година.
  |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje TCM330W Електрично ѓезве
Gorenje TCM330W Електрично ѓезве
1.590 ден

1.430 ден

 

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 2877/03 Vintage Бокал за вода
Ariete 2877/03 Vintage Бокал за вода

4.299 ден

Ariete Vintage бокал за вода

Бокалот има винтиџ дизајн. Опремен е со филтер за бигор што може да се отстрани и може да се пере, ергономска рачка со мека завршница и с...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory
FUEGO T601, 2200W, 1.7l Термо бокал
FUEGO T601, 2200W, 1.7l Термо бокал

1.399 ден

Термо бокал FUEGO T601, 2200W, 1.7l

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.04.2024

 • 1(current)
 • 2