text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje K17CLI Бокал за греење водаID EK000467372

Gorenje K17CLI Бокал за греење водаID: EK000467372

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
3.490 ден

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!