text.skipToContent text.skipToNavigation

Philips HD9318/00 Електричен бокал за водаID EK000498848

Philips HD9318/00 Електричен бокал за водаID: EK000498848

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
2.399 ден

Philips HD9318/00 Електричен бокал за вода Моќност:2200W Запремнина:1.7 Л Автоматско исклучување Заштита од претекување Индикатор на ниво на во...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 09.06.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Philips HD9318/00 Електричен бокал за вода
  • Моќност:2200W
  • Запремнина:1.7 Л
  • Автоматско исклучување
  • Заштита од претекување
  • Индикатор на ниво на водата
  • Аnti-calc филтер
  • Широко отворање на капакот
Бренд Philips
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!