text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TCID EK000073272

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TCID: EK000073272

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
1.699 ден

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TC, | Капацитет: 1.8 л, Моќност: 2200 W Aвтоматско исклучување, филтер, надворешен индикатор за нивото на водата Бренд: VIVAX. |  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 06.06.2023

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Карактеристики на производот:

  • Моќност 1850-2200W
  • Капацитет 1,8L
  • Боросиликантно стакло
  • Автоматско исклучување филтер
  • Светлосен индикатор
  • LED светло за време на работење
  • Одбирање на посакуваната температура за загревање на водата
Бренд Vivax
Гаранција 1 год.