text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME WH-100G електричен бокал за водаID EK000466298

VIVAX HOME WH-100G електричен бокал за водаID: EK000466298

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
1.099 ден

Моќност 1100 W Надворешен индикатор на количина вода Светлосен индикатор Автоматско исклучување при прегревање Капацитет 1л  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 06.06.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX HOME WH-100G електричен бокал за вода
тип на производ Ел. бокал за вода
Бренд Vivax
Боја Црна
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!