text.skipToContent text.skipToNavigation

Xiaomi Mi PRO BHR4198GL Паметен бокал за водаID EK000520986

Xiaomi Mi PRO BHR4198GL Паметен бокал за водаID: EK000520986

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
3.599 ден

Xiaomi Mi паметен бокал за вода PRO • Дигитален дисплеј • Капацитет 1,5 L • Термостат STRIX • 5 температурни режими Mi Smart cooker Pro - с...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 05.10.2023

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Xiaomi Mi паметен бокал за вода PRO

• Дигитален дисплеј
• Капацитет 1,5 L
• Термостат STRIX
• 5 температурни режими


Mi Smart cooker Pro - сензор за температура и дисплеј
Допрете го копчето „Boil“ - водата ќе зоврие за околу 5 минути. Допрете го копчето „Keep Warm“ еднаш за да се загрее и неколку пати за да изберете едно од петте нивоа (40℃/50℃/70℃/80℃/90℃). Функција за одржување на одредена температура до 12 часа.

Приказ на температурата на водата во реално време - Внатрешност од нерѓосувачки челик 304 - Дизајн на отворање на капакот во две фази - Прецизен температурен сензор - Тројна електрична заштита - Издржлив британски STRIX контролер на температурата - Интелигентна контрола на температурата на водата 40-90°C + 100°C - отвор со дијаметар од 130 мм

Термална изолација
Дизајн на двоен ѕид за топлинска изолација. Двослојната конструкција гарантира дека страничната површина на Mi Smart Cooker Pro не се загрева.

Акустична изолација
Можете да бидете мирни, бидејќи работата на Mi Smart Cooker Pro нема да ви го наруши сонот.

Британски STRIX термостат со долг работен век.

тип на производ Ел. бокал за вода
Бренд Xiaomi
Гаранција 1 год.
Боја Бела
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!