text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
27 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-176TC
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-176TC

1.499 ден

 • Јачина: 1850-2200 В
 • Капацитет: 1,7 л
 • Боја: Црна / Инокс
 • Филтер
 • Автоматско исклучување

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX ел. бокал за вода WH-175L
VIVAX ел. бокал за вода WH-175L

999 ден

 • Јачина: 1850-2200 В
 • Капацитет: 1,7 л
 • Боја: Беж
 • Филтер
 • Автоматско исклучување

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME WH-171WT електричен бокал за вода
VIVAX HOME WH-171WT електричен бокал за вода

999 ден

Zagrijte vodu za Vaš omiljeni napitak u sekundi, uštedite vrijeme i energiju, uz pomoć Vivax kuhala za vodu

Značajke

 • Snaga: 2200
 • Kapac...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME WH-100G електричен бокал за вода
VIVAX HOME WH-100G електричен бокал за вода

1.099 ден

 • Моќност 1100 W
 • Надворешен индикатор на количина вода
 • Светлосен индикатор
 • Автоматско исклучување при прегревање
 • Капацитет 1л

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000R
VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000R

890 ден

 • VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000R,
 • Моќност 1.000W,
 • Капацитет 0,4 литри,
 • Нож од нерѓосувачки челик,
 • Ергономски дизајн,
 • Гаранција 1 година.
  |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME WH-120G електричен бокал за вода
VIVAX HOME WH-120G електричен бокал за вода

1.099 ден

ВХ-120Г, Капацитет 1,2 л, стакло отпорно на дамки, останато автоматско исклучување при точка на варење, филтер, надворешен покажувач за ниво на вода, ротирачка база 360°, затворен греач од нерѓосув...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода
VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода

799 ден

 • VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода,
  |
 • Моќност 900-1100W,
 • Останато: филтер, надворешен индикатор на количина вода,
 • светлосен индикатор, автоматско исклучување при прегревање
 • Бренд: VIVAX. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
FUEGO T907A, 2200W, 1.7l ел. Бокал за вода
FUEGO T907A, 2200W, 1.7l ел. Бокал за вода

1.299 ден

 • FUEGO T907A, 2200W, 1.7l Термо бокал
 • Моќност:1850-2200W
 • Капацитет:1,7L
 • On/Off индикатор
 • 360º база
 • Автоматско исклучување

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Xiaomi Mi PRO BHR4198GL Паметен бокал за вода
Xiaomi Mi PRO BHR4198GL Паметен бокал за вода

3.599 ден

Xiaomi Mi паметен бокал за вода PRO

• Дигитален дисплеј
• Капацитет 1,5 L
• Термостат STRIX
• 5 температурни режими


Mi Smart cooker Pro - с...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Laica J31 CC Бокал за филтрирање вода
Laica J31 CC Бокал за филтрирање вода

1.300 ден

 • Произведува чиста и мека вода
 • Штити од таложење на каменец
 • Вкупен капацитет: 2,3 л.
 • Филтрирана вода: 1,2 л.
 • Италијански дизајн

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Laica Bi-Flux F3M Кертриџ филтер за бокал(пакување со 3)
Laica Bi-Flux F3M Кертриџ филтер за бокал(пакување со 3)

1.099 ден

Laica Bi-Flux F3M Кертриџ филтер за бокал(пакување со 3) 5 фази на филтрација Пре-филтрација - отстранува поголеми честички во водата Ионска смеса - ги отстранува субстанците како тешки метали (оло...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje TCM330B Електрично ѓезве за турско кафе
Gorenje TCM330B Електрично ѓезве за турско кафе
1.590 ден

1.430 ден

 • Strix Термостат
 • Капацитет: 1,5 Л.
 • Моќност: 550 W
 • Ротација 360°
 • Димензии: 14,5 х 26 х 19 см
 • Гаранција: 2 години

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME WH-170RS ел. Бокал за вода
VIVAX HOME WH-170RS ел. Бокал за вода

1.790 ден

VIVAX HOME котел WH-170RS

Основни карактеристики:

 • Моќност [W]: 2200
 • Капацитет [L]: 1,7
 • Боја: нерѓосувачки челик
 • Светлосен индикатор за работа: Да</...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TC
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TC

1.699 ден

 • VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TC,
  |
 • Капацитет: 1.8 л,
 • Моќност: 2200 W
 • Aвтоматско исклучување, филтер, надворешен индикатор за нивото на водата
 • Бренд: VIVAX. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Tesla KT300X Електричен бокал за вода
Tesla KT300X Електричен бокал за вода

1.390 ден

TESLA KT300X Електричен бокал за вода


Карактеристики:

 • Моќност: 2200 W
 • Капацитет: 1,7 литри
 • Лесен за користење
 • <...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Electrolux EEWA3300 ел. бокал за вода
Electrolux EEWA3300 ел. бокал за вода

3.299 ден

 • Големина на садот: 1.7 л.
 • Димензии: 24 × 25,5 × 16,5 cm
 • Боја: Црна
 • Јачина: 2200 W
 • Отстранувачки филтер

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje K17BK Бокал за греење вода
Gorenje K17BK Бокал за греење вода
1.890 ден

1.700 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje TCM330W ел. бокал за вода
Gorenje TCM330W ел. бокал за вода
1.590 ден

1.430 ден

 

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje K17WII електричен бокал за вода
Gorenje K17WII електричен бокал за вода
1.590 ден

1.430 ден

 

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Philips HD9318/00 Електричен бокал за вода
Philips HD9318/00 Електричен бокал за вода

2.399 ден

 • Philips HD9318/00 Електричен бокал за вода
 • Моќност:2200W
 • Запремнина:1.7 Л
 • Автоматско исклучување
 • Заштита од претекување
 • Индикатор на ниво на во...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Philips HD9350/90 Електричен бокал за вода
Philips HD9350/90 Електричен бокал за вода

3.099 ден

 • Philips HD9350/90 Електричен бокал за вода
 • Елегантен дизајн од нерѓосувачки челик
 • LED индикаторско светло
 • Индикатор за нивото на водата
 • Отстранлив филте...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 2868/04 Vintage Бокал за вода
Ariete 2868/04 Vintage Бокал за вода

3.199 ден

Елегантните и модерни форми инспирирани од безвременскиот Vintage стил се комбинираат со ефикасноста на техничките решенија на Arieta, давајќи живот на комплетната палета на мали апарати за дома...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 2869/04 Vintage Бокал за вода
Ariete 2869/04 Vintage Бокал за вода

4.299 ден

Ariete 2869 Vintage е дизајнерски електричен бокал кој ја подобрува кујната со својата уникатна форма и пастелни бои. Ротирачката основа за 360° овозможува бокалот лесно да ...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 2877/05 Vintage Бокал за вода
Ariete 2877/05 Vintage Бокал за вода

4.099 ден

Ariete Vintage бокал за вода

Бокалот има винтиџ дизајн. Опремен е со филтер за бигор што може да се отстрани и може да се пере, ергономска рачка со мека завршница и с...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 2868/03 Vintage Бокал за вода
Ariete 2868/03 Vintage Бокал за вода

3.199 ден

Елегантните и модерни форми инспирирани од безвременскиот Vintage стил се комбинираат со ефикасноста на техничките решенија на Arieta, давајќи живот на комплетната палета на мали апарати за дома...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

 • 1(current)
 • 2