text.skipToContent text.skipToNavigation

FUEGO DJTTK0602 800W, 300ml, Inox ЃезвеID EK000586322

FUEGO DJTTK0602 800W, 300ml, Inox ЃезвеID: EK000586322

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.399 ден

Ѓезве FUEGO DJTTK0602 800W, 300ml, Inox ...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Ѓезве FUEGO DJTTK0602 800W, 300ml, Inox

  • Електрично гезве

  • Моќност:800W
  • Капацитет на сад:300ml
  • Ротација 360°С

 

Боја Inox
Моќност 800 W
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!