text.skipToContent text.skipToNavigation

Black & Decker Скара 2200WID EK000581061

Black & Decker Скара 2200WID: EK000581061

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.299 ден

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Скара 2200W

BXGD2200E

Електрична скара со влезна моќност 2200W и површина за готвење 49x27cm погодна за подготовка на храна во исто време на две различни плочи.

Поседува отстранлив регулатор на температура, како и отстранлив сад за собирање на вишокот маснотии од храната, овозможувајќи готвење со помалку чад и мирис. Страничните рачки остануваат ладни до крај на готвењето, што овозможува лесен пренос на скарата веднаш по завршување на готвењето. Скарата има нелеплив завршен слој кој овозможува готвење без или со многу малку масло, без лепење на храна и обезбедува многу лесно чистење. Плочата за скара е целосно без PFOA.

 

Тип на производ Електрични скари
Бренд Black & Decker
Гаранција 2 год.
Моќност 2200 W
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!