text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra GR 810 плинска скараID EK000034706

Iskra GR 810 плинска скараID: EK000034706

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.999 ден

Цена
3.599 ден

Iskra GR-810 Плинска скара Моќност: 2.55kW Дијаметар за печење: Ø 44 cm Отстранливa емајлиранa плотна со рачки За надворешна употреба Поврзување за гас: 8 mm притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra GR-810 Плинска скара

Технички карактеристики:

  • Моќност: 2.55kW
  • Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm
  • Отстранливa емајлиранa плотна со рачки
  • Пренослива и лесна
  • Регулатор на притисокот за плин
  • За надворешна употреба
  • Поврзување за гас: 8 mm
  • притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37
  • Димензии на пакување (во мм): 459 (H) x 463 (Ш) x 141 (Д)
  • Тежина: 6,11 кг
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!