text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra GR 810 плинска скараIDEK000034706
Нашата најниска цена
2.999,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

Iskra GR 810 плинска скара
Тип на производ Скара