text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скараID EK000309166

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скараID: EK000309166

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
3.699 ден

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара, | Влезна моќност 2000W, | Површина на печење: 40 x 30cm, Нелеплива површина, половина рамна плоча, половина ребраста, Стаклен поклопувач, Гаранција 1 година. |  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 13.12.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара. Моќност 2000 W, површина на печење: 40 x 30 cm, нелеплива површина, половина рамна површина, половина ребраста површина, стаклен поклопувач за зачувување на храната сочна и топла подолго време. Гаранција 2 години

тип на производ Електрични скари
Бренд Vivax
Гаранција 2 год.
Моќност 2000 W
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!