text.skipToContent text.skipToNavigation
9 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Ariete 1916 MULTI GRILL 3во1 Ел. Скара
Ariete 1916 MULTI GRILL 3во1 Ел. Скара

5.299 ден

Multi Grill 3 во 1 е повеќе од обична електрична скара за маса!


Ariete MultiGrill 3 во 1 е повеќе од едноставна скара: тој е новиот незаменлив ...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Bosch TCG4104 контактен грил
Bosch TCG4104 контактен грил

6.990 ден

Bosch TCG4104 контактен грил

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra GR 810 плинска скара
Iskra GR 810 плинска скара
3.999 ден

3.599 ден

 • Iskra GR-810 Плинска скара
 • Моќност: 2.55kW
 • Дијаметар за печење: Ø 44 cm
 • Отстранливa емајлиранa плотна со рачки
 • За надворешна употреба
 • Поврзување за гас: 8 mm
 • притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Sencor SBG 106BK електрична скара
Sencor SBG 106BK електрична скара

4.540 ден

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА

Идеален за печење на скара во текот на целата година во затворен простор и во градината

Лесен и пренослив

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
FUEGO EGP-001-1 Скара
FUEGO EGP-001-1 Скара

2.899 ден

Скара FUEGO EGP-001-1

 • Скара
 • М...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Black & Decker Скара 2200W
Black & Decker Скара 2200W

3.299 ден

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Ariete 723 Електрична скара
Ariete 723 Електрична скара

3.199 ден

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
VIVAX HOME EG-4020B електрична скара
VIVAX HOME EG-4020B електрична скара

3.290 ден

 • VIVAX HOME EG-4020B електрична скара,
  |
 • Влезна моќност 1800W, |
 • Површина на печење: 43 x 23 cm,
 • Нелеплива површина, половина рамна плоча, половина ребраста,
 • Гаранција 1 година.
  |

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
VIVAX HOME EG-4020HZ електрична скара
VIVAX HOME EG-4020HZ електрична скара

3.290 ден

 • VIVAX HOME EG-4020HZ електрична скара,
  |
 • Влезна моќност 2200W, |
 • Површина на печење: 43 x 23cm,
 • Нелеплива површина, целосно рамна плоча,
 • Гаранција 1 година.
  |

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024