text.skipToContent text.skipToNavigation
Adler AD 3137 Кујнска вагаIDEK000037044
Цена
859  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.06.2020

Adler AD 3137 Кујнска вага