text.skipToContent text.skipToNavigation
Adler AD 8157 Телесна вагаIDEK000037036
Цена
769  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.04.2020

Adler AD 8157 Телесна вага