text.skipToContent text.skipToNavigation
Grundig PS 3410 телесна вагаIDEK000032563
Цена
1.590  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.04.2020

Дигитална вага за мерење телесна тежина со Елегантен,рамен(25 мм) дизајн, Стаклено тело со декорација од растенија, LCD дисплеј со сино позадинско осветлување и екстра големи броеви, Удобна авто-он функција за вклучување, Автоматско исклучување после мерење, Максимален капацитет : 180 кг, Вклучени батерии 4 x AAA, Индикатор за слаба батерија ,,LO``, Боја: бело стакло / бела / 3D цвеќиња