text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
VIVAX HOME вага за лична нега PS-156BIDMK-11529
Цена
799  ден
VIVAX HOME вага за лична нега PS-156B. Максимална тежина 150 кг, минимална тежина 1 грам, LCD екран, функција на автоматско вклучување, индикатор на слаба батерија и преоптовареност, 1хCR2032 батерија (вклучена), гаранција 1 година.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

VIVAX HOME вага за лична нега PS-156B. Максимална тежина 150 кг, минимална тежина 1 грам, LCD екран, функција на автоматско вклучување, индикатор на слаба батерија и преоптовареност, 1хCR2032 батерија (вклучена), гаранција 1 година.