text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
ISKRA THMGD500A Мелница за месо и домати 1200WIDEK000222217
4.499  ден
Цена
3.999  ден
ISKRA THMGD500A Мелница за месо и домати со 2 Години гаранција. Моќност: 1200W (max). Повеќе информации за производот секој работен ден од 8 до 16 часот на контакт телефонот 02 3202 900

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

ISKRA THMGD500A Мелница за месо.

Технички карактеристики:

Моќност: 1200W (max)

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

Цедење за домати

3 алатки за месо мелница

Наставки за изработка на кобасици

Електронска контрола

Нож од нерѓосувачки челик

Повратна функција

Стапката на проток: 1,6 kg / min

бар код 3830042564980

 

Бренд Iskra
Тип на производ Месорезници