text.skipToContent text.skipToNavigation
TEFAL NE445138 Апарат за мелење месоIDEK000211350
Цена
6.299  ден
TEFAL NE445138 МАШИНА ЗА МЕЛЕЊЕ НА МЕСО КОМПАКТЕН И МОЌЕН УРЕД НАМЕНЕТ E И ЗА ПРАВЕЊЕ НА КОЛБАСИ, ДОМАШНИ СОСОВИ И СЛ. МОЌНОСТ 2000 W МАКСИМАЛНО КОЛИЧЕСТВО МЕСО (KG / MIN) 2.3 ДИЈАМЕТАР НА СИТОТО 5...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2020

TEFAL NE445138 МАШИНА ЗА МЕЛЕЊЕ НА МЕСО КОМПАКТЕН И МОЌЕН УРЕД НАМЕНЕТ E И ЗА ПРАВЕЊЕ НА КОЛБАСИ, ДОМАШНИ СОСОВИ И СЛ. МОЌНОСТ 2000 W МАКСИМАЛНО КОЛИЧЕСТВО МЕСО (KG / MIN) 2.3 ДИЈАМЕТАР НА СИТОТО 54 ММ ДЕБЕЛИНА НА СИТОТО 3 ММ ФИОКА ЗА МАТЕРИЈАЛОТ ПЛАСТИКА ДОДАТОК ЗА КОЛБАСИ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ НА ДОДАТОЦИТЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ. БОЈА БЕЛА / СИВА