text.skipToContent text.skipToNavigation
4 пронајдени производи
GORENJE BM251S7XG, вградна микробранова печка
GORENJE BM251S7XG, вградна микробранова печка
17.490 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.12.2020

GORENJE MO6240SY2W, микробранова печка
GORENJE MO6240SY2W, микробранова печка
7.650 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.12.2020

VIVAX HOME микровална печка MWO-2078
VIVAX HOME микровална печка MWO-2078
3.999 ден
VIVAX HOME микровална печка MWO-2078. Капацитет: 20 л, моќност: 700 вати, 30 минутен тајмер, функција одмрзнување, бела боја, гаранција 1 година.

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.12.2020

VIVAX HOME микровална печка MWO-2079 BG
VIVAX HOME микровална печка MWO-2079 BG
4.499 ден

Технички карактеристики:

  • Моќност: 700 W
  • Капацитет: 20 литри
  • Моќност за грил 1000W,
  • Димензии на микровалната (ШхВхД): 48,8x29,1x38

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020