text.skipToContent text.skipToNavigation

Tesla MX500WX МиксерID EK000530913

Tesla MX500WX МиксерID: EK000530913

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.190 ден

Tesla MX500WX Миксер со сад Карактеристики: Моќност на моторот: 500 W 5 брзини Капацитет на сад: 3L Со хром...  Дознај повеќе

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Tesla MX500WX Миксер со сад


Карактеристики:

  • Моќност на моторот: 500 W
  • 5 брзини
  • Капацитет на сад: 3L
  • Со хромирани миксери и куки
  • Со само-ротирачки сад
Тип на производ Миксери со сад
Бренд Tesla
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!