text.skipToContent text.skipToNavigation

GORENJE Миксер M500DCBKID EK000413688

GORENJE Миксер M500DCBKID: EK000413688

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

2.190 ден

Цена
1.590 ден

GORENJE Миксер M500DCBK Моќност: 500 W Тивка работа (SilentPower) Гаранција: 2 год. Технички карактеристики  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 06.12.2022

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • GORENJE Миксер M500DCBK
  • Моќност: 500 W
  • Тивка работа (SilentPower)
  • Гаранција: 2 год.

Технички карактеристики

 

Моќност на моторот (max): 500 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Ултра лесен

Тивка работа (SilentPower)

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 5

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Копче за вадење на додатоците

Маталки од не'рѓосувачки челик

Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење, Иновативни маталки за тесто

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 1,0 m

Димензии (ШxВxД): 20 × 16 × 8,6 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 21,4 × 19,8 × 10 cm

Нето тежина на апаратот: 0,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,1 kg

Приклучна моќ: 500 W

Код: 739226

EAN Код: 3838782541605

Карактеристики

_products/features/icon - DC мотор

DC мотор

Економичен и издржлив
Овој доверлив мотор за изведување тешки задачи нема да ве разочара. Тој е енергетски многу ефикасен и дизајниран е да биде користен подолг временски период.
Тип на производ Рачни миксери
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.